Contacteer een medewerker van het sociale huis

Sociaal huis Contacteer een medewerker van het sociale huis

Op de Sociale dienst werken 7 maatschappelijk assistenten en 2 administratieve krachten. Zij zoeken samen met jou naar oplossingen voor problemen waarmeeje te kampen hebt.

Maatschappelijk assistenten

 

Kris Dirkx

kris.dirkx@ocmwarendonk.be

Permanentie-uren

enkel na afpraak via 014/40 10 50

 

Jo Van Gulck

jo.van.gulck@ocmwarendonk.be

Permanentie-uren

enkel na afpraak via 014/40 10 50
                                                                

 Liesbeth Borghs

liesbeth.borghs@ocmwarendonk.be

Permanentie-uren

enkel na afpraak via 014/40 10 50

Tinne Moonen

tinne.moonen@ocmwarendonk.be

Permanentie-uren

enkel na afpraak via 014/40 10 50

 

 

 

Rena Sterckx

rena.sterckx@ocmwarendonk.be

Permanentie-uren

enkel na afpraak via 014/40 10 50

 

 

 Leen Broeckx

leen.broeckx@ocmwarendonk.be

Permanentie-uren

enkel na afpraak via 014/40 10 50

 

 

Karine Soenen

karine.soenen@ocmwarendonk.be

Permanentie-uren

enkel na afpraak via 014/40 10 50

 

Liesbeth Meeus

liesbeth.meeus@ocmwarendonk.be

Permanentie-uren

enkel na afpraak via 014/40 10 50

 

 

Administratieve krachten

 

 

Wendy Tops
wendy.tops@ocmwarendonk.be

&

Sarah Embrechts
sarah.embrechts@ocmwarendonk.be

 

 

 

 

 


Naar top Naar top